• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Працюємо з 10.00 до 18.00
    Вихідний:
    субота, неділя

АЛКОФАРМ

  • На складі
  • 340 грн


Знижки

АЛКОФАРМ

                         120 таблеток

інструкція

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

Переваги препарату: Великий об'єм-120табл. Українська сертифікація та виробництво. Перевірений за 10 років ефективний склад.

  Препарат АЛКОФАРМ, розроблений українськими наркологами для лікування алкоголізму, вже вже десять років допомагає кинути пити самостійно в домашніх умовах див. ВІДГУКИ

 Алкофарм усуває тягу до алкоголю при курсовому застосуванні, знімає невротичні реакції та прояви алкогольної депресії, формує відразу до алкоголю.

 У складі препарату лікарська сировина високої якості, що зберігає в собі усю свою природну силу, завдяки спеціальній обробці за німецькими технологіями. Препарат виробляє ТОВ Фармаком м.Харьків- підприємство європейського рівня, що постачає продукцію у країни ЄЕС.

ФОРМИ ВИПУСКУ : таблетки  0,5 гр. у полімерних контейнерах по 120 шт.

СКЛАД: комплекс лікарських трав : звіробій (трава) -120мг, левзея (коріння) -30мг, родіола рожева (корені) -15мг, чабрець (трава) -15мг, шлемник байкальський (коріння) -15мг, любисток лікарський (коріння) -15мг, гліцин (амінооцтова кислота) -90мг, МКЦ, аеросил, лактоза.

ЗАГАЛЬНА ДІЯ:

- антікревінговоє, антідепресивне, вегетостабілізуюче, антіоксидантне;

- зменшує потребу в алкоголі, формує відразу до алкоголю;

- підвищує фізичну і розумову активність, покращує настрій, знижує тривожність;

- сприяє виведенню токсичних речовин з крові;

- покращує роботу травної, імунної та серцево-судинної систем.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

- при комплексному лікуванні, реабілітації та протирецидивній терапії хворих  на алкогольну залежність;

- при астенії і тривожній депресії для послаблення дисфорії, нав'язливості й іпохондрії;

- при психосоматичних розладах і неврозах для послаблення тривоги, страху, дратівливості;

- для нормалізації діяльності серцево-судинної, нервової й імунної систем.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ :

- для профілактики запоїв -по 2-3 пігулки 3 рази на день за 30 хв. до  їжі, запиваючи 100мл. води, в продовж 3-х місяців.

 . В подальшому, для профілактики залежності, курс на 10-14 днів повторювати 3 рази на рік.

- в період відвикання від алкоголю приймати по 2-3 пігулки 3 рази на день

за 30 мін до їжі, запиваючи 100мл. води. Курс лікування від 4-х тижнів до 3-х місяців.

- для переривання запою, по 2 пігулки кожних 2-3 години, запиваючи 200мл. води, Максимальна доза- 12 пігулок на добу.

- при похмільному синдромі по 3 пігулки 3-4 рази на день впродовж 3 днів.

- в період загострення потягу за наявності тривоги, депресивних станів, підвищеній дратівливості приймати по 3 пігулки 3 рази на день.

У разі прийому алкоголю, препарат не відміняється. Дозування збільшується до 12 пігулок на добу - по 3 пігулки 4 рази на день впродовж 2-3 днів до повної зупинки прийому алкоголю.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Вагітним і жінкам, що годують грудьми, дітям до 12 років. Індивідуальна непереносимість.

ПОБІЧНА ДІЯ:

При великих дозах відзначається сонливість та сечогінний ефект.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ :

Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при відносній вологості повітря не більше 75.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ : 2 роки

АЛКОФАРМ

ДІЯ ЛІКАРСЬКИХ ТРАВ І КОМПОНЕНТІВ.

Звіробій рослинний антидепресант, седатик. Полегшує симптоми алкогольної депресії, підвищує настрій, зменшує дратівливість, тривожність. Чинить заспокійливу і спазмолітичну дію.

Родиола рожева стимулює центральну нервову систему при астенічних і неврастенічних станах, підвищеній стомлюваності, зниженій працездатності, вегето-судинній дистонії, при функціональних захворюваннях нервової системи, а також при імпотенції, знесиленні, як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.

Левзея збуджує центральну нервову систему, підвищує працездатність при розумовій і фізичній перевтомі. Чинить антидепресивну дію при алкогольній залежності, полегшує похмільний синдром.

Любисток лікарський має протизапальну, сечогінну, жовчогінну, антисептичну, антиспазматичну, бактерицидну дію. Корисний при отруєннях, добре виводить токсини з організму, стимулює печінку і жовчний міхур, покращує травлення і апетит. При курсовому застосуванні викликає відразу до алкоголю.

Чабрець має седативну, болезаспокійливу, антиспазматичну, сечогінну, протизапальну, ранозагоювальну, легку снодійну дію. Покращує травлення та апетит. При курсовому застосуванні викликає відразу до алкоголю.

Шлемник байкальський показаний при функціональних розладах нервової системи з підвищеною збудливістю, у тому числі серцево-судинних неврозах. При цьому відновлюється або покращується сон, зникають больові відчуття в ділянці серця, значно зменшуються головні болі. Рекомендований шлемник і при неврозах з невмотивованою і неконтрольованою тривогою, пов'язаних з алкогольною залежністю.

Амінооцтова кислота покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, чинить антидепресивну і седативну дію, зменшує психоемоційну напругу, агресивність і конфліктність, покращує настрій, полегшує засипання і нормалізує сон, підвищує розумову працездатність, зменшує вираженість вегетативно-судинних порушень. Гліцин прискорює обмін речовин і метаболізм, зв'язує продукти розпаду алкоголю і швидко виводить їх з крові. Не лише полегшує похмільний синдром, але і знижує патологічний потяг до алкоголю. 

 ГАРАНТІЇ 

  ЯКОСТІ

                                                                                                                                                                                 ВИРОБНИК

ТОВ "ФАРМАКОМ", Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

Не є лікарським засобом

           ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО!

Препарати комплексу доповнюють один одного по дії, що значно збільшує ефективність лікування

Ключовими та необхідними препаратами цього комплексу є "АЛКОФАРМ" і "СЕДАНОВ". Ці препарати необхідно регулярно приймати не менше ТРЬОХ місяців. АЛКОФАРМ застосовується, як антидепресант, що прибирає алкогольну депресію та тягу до алкоголю. Седанов допомагає нормалізувати діяльність нервової системи, зміцнити сон. 

Для лікування без відома, коли людина відмовляється лікуватися, застосовується АЛКОФАРМ краплі 200мл

   Важливо знати, що АЛКОГОЛІЗМ - це важке хронічне захворювання при якому руйнується і тіло і психіка людини, що за відсутності лікуання гарантовано приводе до деградації та передчасної смерті.

  Запам'ятайте 4 кроку звільнення від залежності:

  Крок-1й. Ухвалення рішення відмовитися від прийому алкоголю (назавжди або мінімум на 1 рік) і почати курс лікування.

  Крок 2-й. Проходження 3-4 місячного курсу лікування із суворим виконанням всіх рекомендацій, які будуть відправлені разом з препаратами.

  Крок 3-й. Формування нової звички розслаблятися, покращувати настрій без алкоголю.  Алкогольна залежність 50 \ 50 - це фізична залежність і звичка.  Препарати допомагають зняти фізичну залежність, а щоб усунути алкогольну звичку, потрібні щоденні дії по формуванню нової звички - без алкоголю можна жити добре. Рекомендації будуть в пам'ятках.

  Крок 4-й. Профілактика. Після курсу лікування і досягненні стійкого результату - відсутності тяги і поліпшення самопочуття, прийом препаратів скасовується.  Надалі необхідно мати препарати в аптечці на випадок загострення.  З'явилася тяга до алкоголю-пропити Алкофарм протягом 7-10 днів, поки вона повністю не зникне. З'явилися стани тривоги, порушення сну, стався стрес - необхідно пропити заспокійливе Седанов до повного зникнення неприємних симптомів. Категорично не можна терпіти і накопичувати ці симптоми - буде зрив.

  Пам'ятайте, що не існує чарівних крапель, пігулок, що поєднують в собі одночасно протиалкогольну, антидепресивну, заспокійливу і снодійну дію - усе це необхідно для ефективного лікування алкогольної залежності з курсом не менше 3 місяців та подальшої профілактики рецидивів хвороби. 

  Небажано та небезпечно застосування препаратів що викликають алергічні реакції в поєднанні з алкоголем таких, як Колме, Тетурам, Еспераль та ін., тому що це не лікувальні препарати і вони не знижують тягу до алкоголю, не поліпшують стан нервової системи, що необхідно. Це препарати тільки "лякають", формують негативний рефлекс на прийом алкоголю. Але вони не допомагають хворому впоратися з фізичною залежністю від алкоголя- "тягою", не поліпшують сон, не прибирають тривожність, тому він через деякий час знову почне пити, тому що алкоголізм-це хвороба і одним тільки страхом її не подолати (тому кодування часто буває неефективним). Необхідно виконання комплексної лікувальної програми.

  Для цього необхідно мати АЛКОФАРМ і Седанов, а при запійному алоголізму-"АЛКОГОН" в аптечці для недопуску загострення цієї хвороби. Як у будь-якої іншої хронічної хвороби, при Алкоголізмі, періодично бувають загострення. З'являється дратівливість, тривожність, бажання випити. При появі цих симптомів необхідно відразу ж пройти короткий курс прийому препаратів, поки вони повністю не зникнуть. Категорично не можна терпіти та накопичувати ці стани-буде зрив. Читайте Як кинути пити

  Алкофарм застосовується, як антидепресант, що знижує тягу до алкоголю, Седанов допомагає нормалізувати стан нервової системи, покращити сон, Алко-гон швидко протрезвляє та недопускає запої. Після курсового прийому, можна зробити перерву і при необхідності (стресі, появі тяги до спиртного) оперативно відновити прийом препаратів. Не давайте шансів хворобі повернутися. Читайте  ВІдповіді людини, яка кинула 3 роки тому 


                       ПРОГРАМА ЗНИЖОК

   На перший місяць курсу, коли закладається основа звільнення від тяги та залежності, необхідне максимальне дозування Алкофарма (по 3 табл. 3 рази на день). Для цього  необхідні 2 упаковки Алкофарма та 1-Седанова  див. КОМЛЕКС №1 на який надається знижка - 10%(83грн).  830грн-83грн = 747 грн

  На 2 упаковки Алкофарма-знижка 10%(68грн) 680грн-68грн=612грн(по 306 грн упаковка)

  На комплекс №2, необхідний при запійному алкоголізму, знижка-10%(100грн) 990грн-100грн = 890грн

  На комплекс №4 на 3-х місячний курс лікування знижка-15%(295грн) 1970грн-295грн = 1675грн             

  На  комплекс №5 на 6 місячний курс лікування знижка-20%(540грн) 2700грн-540грн = 2160грн  

   Перейти на ПРОГРАМУ ЗНИЖОК


    ГАРАНТУЄМО ПОЛІПШЕННЯ САМОПОЧУТТЯ ТА СТІЙКЕ ЗНИЖЕННЯ ТЯГИ ДО АЛКОГОЛЮ ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРШОГО МІСЯЦЯ ЛІКУВАННЯ.

    Усі запитання по лікуванню консультанту по тел. (068) 861-81-02, (099) 472-42-58
                       СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ КОМПЛЕКСУ 

  АЛКОФАРМ перший місяць лікування приймається по 3 таблетки перед їжею 3 рази в день, другий і третій місяць - по 2 табл 3 рази в день.  Для профілактики залежності необхідно проходити курси 10-14 днів 3 рази на рік при перших проявах загострення хвороби.

  При запійному алкоголізмі, коли хворий п'є запоями, щоб не піти в запій, необхідно приймати спеційний препарат АЛКОГОН 4-6 табл відразу після випивки та 4табл-на наступний ранок. При необхідності, можливо протягом наступного дня 2 прийоми по 4 табл. Препарат, як «швидка допомога», швидко протвережує і допомагає відновити контроль та зупинитися. Запоїв не буде.

 Седанов застосовується, як заспокійливий препарат при безсонні, тривожності, дратівливості після вечері 2 табл та перед сном по 2-4 табл.

  При астенії, послабленні імунітету, занепаді розумової і фізичної працездатності, зниженні потенції додатково призначається фітопрепарат ТРИСИЛ 

В цьому випадку разом з препаратом АЛКОФАРМ додатково приймається 1-2 таблетці ТРИСИЛА у ранці та в день.

   При хронічних розладах печінки, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю рекомендується пройти 2-х місячний курс фітопрепаратом ЛИВОТОН. Місячний курс бажано повторювати 3 рази в рік. ЛИВОТОН приймається 3 рази в день по 2-3 таблетці перед їжею.

  Доставка препаратів по Україні здійснюється Новою поштою протягом 2-3 днів. При передоплаті на карту-вартість доставки буде 40-47грн. (Залежить від обсягу замовлення).  При оплаті препаратів у відділенні Нової пошти (накладений платіж) до вартості доставки додається 20грн і 2% від вартості замовлення.  Наприклад, Ви замовили  КОМЛЕКС №1           В цьому випадку вартість доставки буде 44грн + 20грн + 15грн = 79грн.

   

Поділитися Залишити відгук
АЛКОФАРМ

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Супутні товари