• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Пн-Пт з 10.00 до 18.00
    Сб та Нд 10.00 до 16.00

Протиалкогольний Комплекс № 4 Алкофарм- 4шт + Седанов- 3шт + Магнійвіт -2шт + Алко-гон- 1шт

  •  Протиалкогольний Комплекс № 4  Алкофарм- 4шт + Седанов- 3шт + Магнійвіт -2шт + Алко-гон- 1шт
  • На складі
  • 2.620 грн


Знижки


 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО!

 Фітопрепарати комплексу доповнюють один одного по дії, що значно збільшує ефективність лікування

Ключовими та необхідними препаратами цього комплексу є "АЛКОФАРМ" і "СЕДАНОВ".

 Ці фітопрепарати необхідно регулярно приймати не менше ТРЬОХ місяців. Алкофарм застосовується, як антидепресант, що знижує тягу до алкоголю, Седанов допомагає зняти стрес, розслабитися після роботи, нормалізувати сон. Після курсового прийому, можна зробити перерву і при необхідності (при появі тяги до спиртного) оперативно відновити прийом препаратів (дивись Пам'ятка людині, що кидає пити).

  При регулярних стресах на роботі, тривожності, порушеннях сну можливий більш тривалий прийом "СЕДАНОВА", залежно від самопочуття. Тому необхідно мати ці препарати в аптечці. Для того, щоб зменшити Ваші витрати на курсове лікування, компанія " Трави здоров'я" пропонує значні знижки на курсовий комплекс, дивись "Система знижок".

      СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ КОМПЛЕКСУ 

"АЛКОФАРМ" по 2-3 пігулки 3 рази на день. При посиленні тяги до алкоголю, дозування збільшується до 3-4 пігулки 3 рази на день. Базовий курс - 3 місяці. Для протирецидивного і профілактичного лікування по 10-14 днів 3 рази на рік (див.інструкцію).

  При пивній залежності та звичці розслаблятися за допомогою алкоголю, безсонні, тривожності, дратівливості додатково призначається фітопрепарат "СЕДАНОВ".   У такому разі схема лікування виглядає таким чином: "АЛКОФАРМ" приймається 3 рази - вранці, вдень і ввечері до вечері- по 2-3 пігулки"СЕДАНОВ" - після вечері та перед сном по 2 пігулки. При необхідності, у вихідні дні, приймається паралельно з Алкофармом по 1-2 пігулки.

   При астенії, послабленні імунітету, занепаді розумової та фізичної працездатності, зниженні потенції додатково призначається фітопрепарат "ТРИСИЛ".  В цьому випадку разом з препаратом "АЛКОФАРМ" додатково приймається 1-2 пігулки "ТРИСИЛА" вранці та вдень (див. інструкцію).

  При поразках та хронічних розладах печінки, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю рекомендується пройти 2-х місячний  курс фітопрепаратом "ЛІВОТОН".  Місячний курс бажано повторювати 3 рази на рік"ЛІВОТОН" приймається 3 рази на день по 2-3 пігулки  перед їжею.

   У разі випивки, щоб не доводити до запоюнеобхідно приймати спеціальний антипохмільний сорбент "АЛКО-ГОН" відразу після випивки - 6 пігулок, а наступного дня по 4 пігулки 3 рази на день (див. інструкцію), а також  "АЛКОФАРМ"9  пігулок протягом тижня після випивки ( по 3 піг. 3 рази на день). У разі зриву та короткочасного запоюпропонуємо ефективну схему, як самостійно в домашніх умовах вийти з короткочасного ( 3-4 дні) запою. 

                                                    

САМОСТІЙНИЙ ВИХіД ІЗ ЗАПОЮ ВДОМА - ЕФЕКТИВНА СХЕМА
Поділитися Залишити відгук

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший