• (068) 861 81 02
 • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
 • dozdorovya@gmail.com
 • Пн-Пт з 10.00 до 18.00
  Сб та Нд 10.00 до 16.00

Протиалкогольний Комплекс №1 Алкофарм-2шт + Седанов-1шт + Магнійвіт - 1шт

 • Протиалкогольний Комплекс №1 Алкофарм-2шт + Седанов-1шт + Магнійвіт - 1шт
 • На складі
 • 1.100 грн


Знижки

                                               ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО!

 Фітопрепарати комплексу доповнюють один одного по дії, що значно збільшує ефективність лікування

Ключовими та необхідними препаратами цього комплексу є "АЛКОФАРМ" і "СЕДАНОВ".

 Ці фітопрепарати необхідно регулярно приймати не менше ТРЬОХ місяців. Алкофарм застосовується, як антидепресант, що знижує тягу до алкоголю, Седанов допомагає зняти стрес, розслабитися після роботи, нормалізувати сон. Після курсового прийому, можна зробити перерву і при необхідності (при появі тяги до спиртного) оперативно відновити прийом препаратів (дивись Пам'ятка людині, що кидає пити).

При регулярних стресах на роботі, тривожності, порушеннях сну можливий більш тривалий прийом СЕДАНОВА та препарата магнія - МАГНІЙВІТ, залежно від самопочуття. Тому необхідно мати ці препарати в аптечці. 

  СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ КОМПЛЕКСУ 

Чому ми наполягаємо на комплексі? Тому що використання комплексу препаратів в рази збільшує ефективність лікування.

  АЛКОФАРМ перший місяць лікування приймається по 3 таблетки перед їжею 3 рази на день, другий і третій місяць - по 2 табл 3 рази на день.  Для профілактики залежності необхідно проходити курси 10-14 днів 3 рази на рік при перших проявах загострення хвороби.

  При запійному алкоголізмі, коли хворий п'є запоями, щоб не піти в запій, необхідно приймати спеціальний препарат АЛКОГОН 4 табл відразу після випивки та 2-4табл-на наступний ранок. При необхідності, можливо протягом наступного дня 2 прийоми по 2-4 табл(таблетки краще розжувати). Через 2-3 години приймаються  Алкофарм и Магнійвіт.  Через 2-3 години знову Алкогон, до повної зупинки прийому алкоголю. Препарат, як «швидка допомога», швидко протвережує і допомагає відновити контроль та зупинитися. Запоїв не буде.

  Седанов застосовується, як заспокійливий препарат при безсонні, тривожності, дратівливості після вечері 2 табл та перед сном по 2-4 табл.

 Для нормалізації діяльності організму додатково рекомендується препарат Магнійвіт з вітамінамі группи В по 1 таблетці разом з Алкофармом. Справа в тому, що алкоголь вимиває магній з організму, а його дефіцит призводить до занепаду сил, тривожності, порушень сну, депресії, проблемам з травленням, а вітаміни В1 (тіамін) і В6 (піридоксин) сприяють детоксикації організму та відновленню пошкоджених алкоголем внутрішніх органів.

  При астенії, послабленні імунітету, занепаді розумової і фізичної працездатності, зниженні потенції додатково призначається фітопрепарат ТРИСИЛ  В цьому випадку разом з препаратом АЛКОФАРМ додатково приймається по 1 табл. ТРИСИЛА  вранці та вдень.

   При хронічних розладах печінки, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю рекомендується пройти 2-х місячний курс фітопрепаратом ЛІВОТОН. Місячний курс бажано повторювати 3 рази на рік. ЛІВОТОН приймається 3 рази на день по 2-3 табл. перед їжею.

                                                    

САМОСТІЙНИЙ ВИХіД ІЗ ЗАПОЮ ВДОМА - ЕФЕКТИВНА СХЕМА
Поділитися Залишити відгук

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший