• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Працюємо з 10.00 до 18.00
    Вихідний:
    субота, неділя

ТРИСИЛ

  • На складі
  • 160 грн


Знижки

ТРИСИЛ

                           120 таблеток

інструкція 

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

   ТРИСИЛ  підвищує імунітет, тонізує, покращує настрій,  працездатність, активізує лібідо, адаптує організм до несприятливих дій зовнішнього середовища,  уповільнює процеси старіння.

  У складі препарату лікарська сировина високої якості, що зберігає в собі усю свою природну силу, завдяки спеціальній обробці за німецькими технологіями. Препарат виробляє ТОВ Фармаком м.Харьків- підприємство європейського рівня, що постачає продукцію у країни ЄЕС.

ФОРМИ ВИПУСКУ :

пігулки 0,5 гр. у полімерних контейнерах по 120 шт.

СКЛАД:

комплекс лікарських трав : женьшень (корені), родіола рожева ( корені), левзея ( корені), любисток лікарський (корені), селера (корені), кропива дводомна (трава), МКЦ, аеросилів, лактоза.

ЗАГАЛЬНА ДІЯ:

- адаптоген, підвищує стійкість до дії несприятливих кліматичних, екстремальних та стресових чинників;

- тонізує, підвищує фізичну та розумову працездатність, активізує пам'ять;

- покращує потенцію, посилюючи роботу статевих залоз;

- антиоксидант, очищає кров, сприяє виведенню шлаків, токсинів, радіонуклідів і солей важких металів, знижує рівень холестерину в крові;

- покращує роботу травною, серцево-судинною і дихальною систем.

- зміцнює імунітет, підвищуючи опірність організму в період епідемій грипу і ОРЗ.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

- хронічна втома, астенія, депресія, зниження фізичної та інтелектуальної активності;

- при інфекційних, частих ОРЗ, ГРВІ, простудних захворюваннях (як засіб, що підвищує опірність організму і прискорююче одужання);

- зниження статевої активності, імпотенція;

- при стресових фізичних та інтелектуальних перевантаженнях;

- в комплексному лікуванні захворювань сечостатевої сфери;

- при зміні часових та кліматичних зон в якості адаптогена.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ і ДОЗИ:

Препарат приймають по 1-2 пігулки 2-3 рази на день за 30 хв. до їжи (або за 1 годину до статевого акту), запиваючи 200мл. води. Останній прийом за 3 години до сну. Курс прийома 20-60 днів. При необхідності, рекомендується повторити курс лікування 3-4 рази на рік.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Вагітність і період лактації, дітям до 14 років, гіпертонічний криз, індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

ПОБІЧНА ДІЯ:

При великих дозах відзначається підвищення артеріального тиску, сечогінний ефект.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при відносній вологості повітря не більше 75%.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 2 роки.

 

ДІЯ ЛІКАРСЬКИХ ТРАВ.

Женьшень чинить стимулюючу, тонізуючу, загальнозміцнюючу, антиоксидантну дію. Підвищує стійкість до стресів і дії несприятливих чинників зовнішнього середовища. Підвищує фізичну і розумову працездатність, зменшує стомлення. Сприятливо впливає на склад крові, збільшує газообмін, стимулює тканинне дихання, збільшує силу і знижують частоту сердечних скорочень.

Усе це робить можливим застосовувати женьшень як тонізуючий засіб при гіпотонії, фізичній або розумовій перевтомі, відсутності апетиту, діабеті, функціональних порушеннях в стані нервової системи - неврозах і, звичайно, при порушенні статевої функції. Женьшень підвищує імунітет і, отже, стійкість до інфекційних захворювань.

Родиола рожева стимулює центральну нервову систему при астенічних і неврастенічних станах, підвищеній стомлюваності, зниженій працездатності, вегетативно-судинній дистонії, при функціональних захворюваннях нервової системи, а також при імпотенції, знесиленні, як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.

Левзея збуджує центральну нервову систему, підвищує працездатність при розумовій і фізичній перевтомі. Чинить антидепресивну дію при алкогольній залежності, полегшує похмільний синдром.

Любисток лікарський має протизапальну, сечогінну, жовчогінну, антисептичну, антиспазматичну, бактерицидну дію. Корисний при отруєннях, добре виводить токсини з організму, стимулює печінку і жовчний міхур, покращує травлення. При курсовому застосуванні знижує збудливість нервової системи.

Кропива дводомна багата мікроелементами і вітамінами і допомагає заповнити їх дефіцит при дієті. Кропива впливає на вуглеводний обмін, знижуючи рівень цукру в крові і тим самим, стимулюючи загальний обмін речовин. Кропива сприяють очищенню організму завдяки стимуляції шлунково-кишкового тракту і легкому послаблюючому ефекту.

Селера активізує роботу шлунково-кишкового тракту, прискорює процес переробки їжі, важкої для організму. Він сприяє виведенню з організму шлаків і токсинів, отрут і продуктів розпаду. Селера має виражену сечогінну властивість і допомагає організму позбавитися від зайвої рідини. Селера, в цілому, омолоджує організм, підвищує життєвий тонус і допомагає позбавитися від зайвої ваги.


 

   ГАРАНТІЇ 
    ЯКОСТІ


ВИРОБНИК

ТОВ "ФАРМАКОМ", Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17

Схвалено МЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

Не є лікарським засобом


                                                  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО!


Фітопрепарати комплексу доповнюють  один одного по дії, що значно збільшує ефективність лікування


  СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ КОМПЛЕКСУ

 Для зміцнення імунітету, особливо в період грипу та гострих респіраторних захворюваннь, рекомендується почати прийом фітопрепарату  ТРИСИЛ за 2-3 місяці до настання цього періоду - на початку вересня та приймати не менше 2 місяців, потім зробити перерву на одну два тижні і знову відновити прийом. Приймати препарат слід 2-3 рази на день по 1-2 пігулки до їжі. Останній прийом за 5 годин до сну (див. інструкцію).

  Для комплексного очищення організму від шлаків та токсинів, поліпшення обміну речовин рекомендується фітопрепарат СОРБІН. Фітосорбент рекомендується приймати впродовж 3 тижнів по 2-4 пігулки 3 рази в день (див. інструкцію) через 2 години після їжі та прийому інших препаратів, оскільки сорбент зв'язує та виводить усі активні речовини. Щоб досягнути  ефективного та тривалого результату рекомендується пройти систему очищення організму.

  Для стимуляції обміну речовин та  відновлення роботи імунної системи необхідно налагодити ефективну роботу печінки. Якщо хочете зміцнити імунітет, розпочинайте з печінки!  Окрім очищення організму, печінка безперервно відтворює особливі білки, необхідні для синтезу імуноглобулінів та антитіл, які є основними складовими нашого імунітету. Тому при порушенні функції печінки, наш організм стає менш стійкийм до вірусів та інфекцій.

  Налагодити ефективну роботу печінки допоможе фітопрепарат ЛИВОТОН. Препарат рекомендується приймати впродовж 40-60 днів - 2- 3 рази впродовж року по 2- 4 пігулки 3 рази на день до їжі.

Поділитися Залишити відгук
ТРИСИЛ

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Супутні товари