• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Пн-Пт з 10.00 до 18.00
    Сб та Нд 10.00 до 16.00

Оплата і доставка

         

                              Доставка продукції  компанії " Трави здоров'я" по Україні


    Доставка здійснюється службою доставки " Нова пошта" України, або "Укрпошта", якщо у вашому населеному пункті немає представництва "Нової пошти".

 Варіанти доставки :

 1. ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ

  Доставка здійснюється впродовж 24 годин по Києву і 48 годин по Україні з моменту підтвердження замовлення. Терміни і час доставки обговорюються індивідуально. Ви перевіряєте у присутності кур'єра товари на відповідність вашому замовленню, відсутність слідів розкриття, ушкодження упаковки, термінів придатності препаратів. Передача кур'єром товару і оплата замовлення робиться одночасно.

 

2. ДОСТАВКА  ПІСЛЯПЛАТОЮ

   Вартість доставки визначається віддаленістю Вашого населеного пункту та сумою замовлення. Точну вартість доставки Вашого замовлення ми зможемо повідомити Вам після його оформлення. Вартість доставки Ви оплачуєте разом з основним замовленням в найближчому, вказаному Вами в заявці відділенні " Нової пошти". Терміни доставки по Україні, як правило, до 48 годин з моменту відправки.

 Доставка службою "Укрпошти" робиться за відсутності у вашому населеному пункті відділення "Нової пошти." Доставка робитися за вказаною Вами адресою поштового відділення. В цьому випадку важливо точно вказати ПІБ, детальна адреса і № поштового відділення, контактний телефон. Вартість доставки Вашого замовлення Вам повідомлять  після його оформлення. Вартість доставки оплачується разом з основним замовленням в найближчому, вказаному Вами у заявці відділенні " Укрпошти".

 Доставка службою "Укрпошти" можлива тільки після передоплати за препарати та доставку за тарифом  "Укрпошти" (зараз 25грн)

Терміни доставки по Україні вищі, ніж у "Нової пошти" і можуть скласти від 3 до 10 діб.

При доставці службою "Укрпошти" Вам необхідно буде в електронному листі на  email:dozdorovya@gmail.com точно повідомити: 1. Поштовий індекс; 2. Назва населеного пункту (місто, пгт., сіло); 3. Територіальна одиниця (область, район); 4. Назва вулиці; 5. Номер будинку; 6. Номер квартири; 7. Прізвище, ім'я і по батькові одержувача і платника. 8. Контактні телефони.

 

3. ПОВЕРНЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

 

  Ви маєте право відмовитися від замовлення. Для цього вам треба повідомити про відмову до моменту відправки кур'єрською службою. Отримавши замовлення, перевірте його зовнішній вигляд і відповідність вашому замовленню, перш ніж ви зробите оплату. Ви маєте право відмовитися від отримання

товару у разі, якщо він не відповідає вашому замовленню або, якщо будуть видимі пошкодження упаковки або сліди розкриття.В цьому випадку вам необхідно буде оформити скаргу на кур'єрську службу. Товар необхідно буде відправити назад для заміни за рахунок служби доставки.


Оплата продукції в Україні

Сплатити замовлену продукцію компанії" Трави здоров'я" Ви можете одним із наступних способів.

 

1.    Оплата при отриманні замовлення

 

ПІСЛЯПЛАТА - оплата при отриманні

 

 Замовлення оплачується безпосередньо при отриманні у відділенні "Нової пошти" або в поштовому відділенні "Укрпошти". Окрім обумовленої вартості продукції, Ви оплачуєте послуги з доставки і повернення грошових коштів кур'єрській службі "Нова пошта" у розмірі 20 грн плюс 2% від вартості продукції.

 

ГОТІВКОЮ  КУР'ЄРУ - оплата при отриманні

 

  Доставка робиться кур'єрською службою по Києву. Вартість доставки від 40 до 70 грн гривен і залежить від місцезнаходження клієнта. Оплата - при отриманні товару. Вартість доставки розраховується індивідуально.

 

2. Передоплата

 

   Переваги Замовлення, по яких зроблена 100% предоплата, обслуговуються в першу чергу. Дозволяє заощадити 20грн плюс 2 % від  вартості продукції за повернення грошових коштів, при оплаті післяплатою.

 

Варіанти передоплати :

 

2.1. БАНКІВСЬКИЙ Переклад-передоплата

 

  Оплата робиться на реквізити компанії "Трави здоров'я". При виборі цього способу платежу Вам будуть вислані банківські реквізити, точна сума і призначення платежу.

 

2.2. БЕЗГОТІВКОВИЙ Платіж-передоплата

 

  Для оплати цим способом у Вас повинен бути рахунок в гривнах у будь-якому українському банку. Оплата робиться на реквізити компанії " Трави здоров'я", які Вам будуть вислані разом з точною сумою та призначенням платежу. Додатково до суми переказу Вам необхідно буде сплатити комісію за переклад відповідно до тарифів банку.

 

2.3. БАНКІВСЬКА КАРТА - передоплата

 

   Оплата замовлення банківською картою через інтернет відбувається на карту Приватбанку (зручніше через систему Приват24). Для здійснення цього виду платежу Вам треба уточнити у своєму банку, чи відкрита Ваша карта до інтернет-платежів. Для цього зателефонуйте за номером колл-центра банку, який, як правило, розташований на зворотному боці карти. Оплата робиться в касі відділення будь-якого банку. Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтеся в сплаті необхідної комісії. Оплата робиться в гривнах.

 Реквізити для оплати:

 Приватбанк

 Одержувач та № карти -  в листі підтвердженні замовлення.

 

Банк

ПРИВАТБАНК

 Номер карти :

у листі підтвердженні замовлення

 Одержувач:

у листі підтвердженні замовлення

 

Доставка продукції компанії " Трави здоров'я" в Росію та країни СНД.

 

Доставка здійснюється декількома перевізниками: ДЕЛИВЕРИ, РОСУКРЭКСПРЕСС

ЕХ МОТО, МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТ.

   Залежно від Вашого місцезнаходження та побажань буде вибраний найбільш оптимальний варіант термінів і вартості доставки.  Після того, як замовлення буде прийнято, Вам буде відправлено лист з детальною інформацією про Ваше замовлення, суму платежу, платіжні реквізити та варіанти доставки.

 

   Для цього вам необхідно буде в електронному листі на email:dozdorovya@gmail.com точно повідомити: 1. Поштовий індекс; 2. Назва населеного пункту (місто, пгт., сіло); 3. Територіальна одиниця (область, район); 4. Назва вулиці; 5. Номер будинку; 6. Номер квартири; 7. Прізвище, ім'я і по батькові одержувача і платника. 8. Контактні телефони

 

Ціни на препарати для Росії та країн СНД :

 

Алкофарм- 12 $

Никотинэкс-8 $

ЛедиЛайт - 7$

Алко-гон- 6 $

Седанов- 6 $

Трисил- 6 $

Ливотон- 5 $

Сорбин- 4 $

Нейросил-5 $

Кардиосил-5 $


  Після того, як замовлення буде прийнято, Вам буде відправлено лист - підтвердження з детальною інформацією про Ваше замовлення, суму платежу, платіжні реквізити і варіанти доставки. Тому, при оформленні замовлення, просимо Вас вказувати точну адресу електронної пошти і контактні телефони.

 

Оплата робиться в рублях і доларах США.

 

Реквізити для оплати:

 

ПРИВАТБАНК

Одержувач та № карти -  в листі підтвердженні замовлення.

 

Банк

ПРИВАТБАНК

Одержувач та № карти -  в листі підтвердженні замовлення.


Рекомендована система платежів з Росії і країн СНД в Україну.

Грошові перекази - Золота Корона- Тарифи

 

Підтвердження замовлення


   Після того, як замовлення буде прийнято, Вам буде відправлено лист - підтвердження з детальною інформацією про Ваше замовлення, включаючи необхідну платіжну інформацію. Тому, при оформленні замовлення, просимо Вас вказувати точну адресу електронної пошти.


Заходи безпеки


   Ми приділяємо пильну увагу безпеки усій конфіденційній інформації, яку надають клієнти при оформленні замовлення. Ми використовуємо протокол захищеної передачі даних через Інтернет (SSL), що повністю відповідає міжнародним вимогам безпеки електронної торгівлі. Щоб запобігти будь-якому несанкціонованому втручанню, усі замовлення шифруються, включаючи номери карт, імена і адреси.

 

Якщо у Вас залишилися питання, дзвонить +38 (099) 472 42 58, +38 (073) 042 95 80 або пишіть на почту- email:dozdorovya@gmail.com

 

 

Контакти:

(099) 472 42 58 (068) 861 81 02 (073) 042 95 80 email:dozdorovya@gmail.com

працюємо з 10-00 до 19-00 вихідний: субота, неділя.