• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Пн-Пт з 10.00 до 18.00
    Сб та Нд 10.00 до 16.00

Купуйте українське  Дорогі друзі!

 

     Купуючи продукти українського виробництва, ви не тільки  підтримуєте  українського виробника, а й здійснюєте свій внесок у соціально- економічний розвиток країни, у розвиток пенсійного фонду,  всіх економічних, соціальних та гуманітарних програм  України. Залишаючи свої кошти в Україні, ми наближаємо нашу країну та всіх нас до того життя,  про яке ми всі мріємо. Українська компанія «Трави здоров'я» пропонує вам свою продукцію, розроблену українськими вченими, вироблену на потужностях українського підприємства «Фармаком» м. Харків з лікарських трав зібраних в екологічно чистих регіонах України: Сумської, Івано-Франківської, Житомирської, Закарпатської областей.            

   Фітопрепарати пройшли всю необхідну перевірку СЕС України та ліцензовані Міністерством охорони здоров’я України. Виробник ТОВ « Фармаком» крім українських ліцензій має сертифікати  за євростандартами ISO 22000; ISO 9001 і постачає продукцію в країни ЄС. Підприємство має сучасне імпортне та вітчизняне устаткування, оригінальні технології, деякі з яких запатентовані як винаходи.

      Компанія  «Трави здоров'я» працює вже 8 років і особливим своїм досягненням вважає протиалкогольний комплекс препаратів «АЛКОФАРМ» «СЕДАНОВ», «ТРИСИЛ», «АЛКО-ГОН»  завдяки яким тисячі українців змогли звільнитися від алкогольної залежності.  Представляємо вам наші нові розробки з упевненістю в тому, що вони принесуть вам користь і здоров'я.