• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Працюємо з 10.00 до 18.00
    Вихідний:
    субота, неділя

Алкофарм краплі 200мл

  • На складі
  • 290 грн


Знижки

АЛКОФАРМ

краплі 200мл

 інструкція

Схвалено МОЗ  України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

 Переваги препарату: Великий об'єм - 200мл. Українська сертифікація та виробництво. Перевірений діючий склад.

АЛКОФАРМ краплі від алкоголізму 200мл, аналог препарату Алкофарм 120, розроблені українськими наркологами для лікування алкоголізму в домашніх умовах без відома хворого. Алкофарм зменшує тягу до спиртного при курсовому застосуванні, сприяє профілактиці запоїв, усуває невротичні реакції та прояви алкогольної депресії, поступово формує відразу до алкоголю. 

 Препарат застосовується більш 2 років і вже заслужив досить позитивних відгуків лікарів і пацієнтів. Див вище ВІДГУКИ.

 У складі препарату лікарська сировина високої якості, що зберігає в собі усю свою природну силу, завдяки спеціальній обробці по німецьких технологіях. Препарат виробляє ТОВ Фармаком м. Харків - підприємство європейського рівня, що поставляє продукцію в країни ЄЕС.

 ФОРМИ ВИПУСКУ:

 екстракт рідкий в полімерних контейнерах по 200мл.

 СКЛАД: екстракт рідкий лікарських трав: звіробій (трава), левзея(коріння), родіола рожева (коріння), чебрець (трава), шлемник байкальский (коріння), любисток лікарський (коріння) і гліцин (амінооцтова кислота) на водно-пропіленгліколевої основі.

 ЗАГАЛЬНА ДІЯ:

 - знімає симптоми алкогольної депресії.

 - зменшує потребу в алкоголі при курсовому застосуванні, формує відразу до алкоголю;

 - покращує настрій, знижує почуття тривоги і страху, дратівливість і агресивність.

 - сприяє виведенню токсичних речовин з крові;

 - покращує роботу травної, імунної та серцево-судинної систем.

 ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

 - в комплексному лікуванні, реабілітації та протирецидивної терапії хворих на алкогольну залежність.

 - при алкогольної депресії.

 - при психосоматичних розладах і неврозах для ослаблення тривоги, страху, дратівливості.

 - для нормалізації діяльності серцево-судинної, нервової та імунної систем.

 СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

 - для профілактики запоїв по 1 чайной ложці 3 рази на день після їжі, на 200 мл. води, чаю  на протязі 3-х місяців.

 - для зниження тяги до алкоголю по 1 чайной ложці 3 рази на день після їжі, на 200 мл. води, чаю на протязі 3-х місяців.  

  В подальшому, при необхідності, курс на 1-2 місяці повторювати 3-4 рази на рік.

- для переривання запою по 2-3 чайних ложці 3-4 рази на день, на 200 мл. води, чаю.

 - в період загострення потягу при наявності тривоги, депресивних станів, підвищеної дратівливості приймати по 1-2 чайних ложці 3     рази на день після їжі, на 200 мл. води, чаю.

 У разі прийому алкоголю, препарат не скасовується - дозування збільшується до по 2-3 чайних ложці 3-4 рази на день, на 200 мл. води, чаю  протягом 2-3 днів до повної зупинки прийому алкоголю.

 ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 Вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям до 12 років. Індивідуальна чутливість до компонентів препарата.

 ПОБІЧНА ДІЯ:

 При великих дозах відзначається легка сонливість і сечогінний ефект.

 УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

 Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячного проміння місці при відносній вологості повітря не більше 75%.

 ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 18 місяців

                                                                                                                                                                                                                    ВИРОБНИК

ТОВ "ФАРМАКОМ", Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

Не є лікарським засобом


  ГАРАНТІЇ
   ЯКОСТІ                                                                                                                                                                                    

 

 На місячний курс лікування надається знижка: 2 флакона Алкофарм 200мл - 580грн-60грн=520грн!

  На 2-х місячний курс лікування: 4 флакона Алкофарм 200мл знижка - 1160грн-180=980грн! 

        ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО.

        Головною проблемою, що ускладнює лікування, є те, що хворий на алкоголізм, як правило, заперечує свою залежність і не бачить сенсу в будь-якому лікуванні.

   Що робити, якщо він продовжує своє пияцтво - головне, не опускайте руки та продовжуйте докладати зусилля - «вода камінь точе».

   Важливо знати, що АЛКОГОЛІЗМ - це важке хронічне захворювання при якому руйнується і тіло і психіка людини, що за відсутності лікуання гарантовано приводе до деградації та передчасної смерті. ДивАлкоголизм признаки и стадии  Психические и неврологические осложнения при алкоголизме

 Знизити тягу до алкоголю, зменшити кількість його використовування, попередити запої допоможе новий препарат українського виробництва Алкофарм краплі 200мл, аналог препарату Алкофарм таблетки №120,  який успішно застосовується вже більш 10 років і має досить позитивних результатів та відгуків, як лікарів наркологів, так і пацієнтів

    ПРЕПАРАТ НА ЛІКАРСЬКИХ ТРАВАХ, ТОМУ МАЄ ПРИЄМНИЙ ТРАВ'ЯНИЙ СМАК І КОЛІР. Додавати його краще в чай та рідку їжу. 

   Зверніть увагу, зараз в Україну нелегально завозяться багато препаратів в рідкій формі, особливо російських. Виробники- Бразілія, Індія, а сертифікати на них російські, та ще просрочені. Вони не проходили перевірку і сертифікацію на Україні, тому їх склади і дія викликають багато питаннь. Вони без смаку та кольору, при цьому на травах??  Вони лікують алкоголізм за місяць - досить додавати по декілька крапель та хвороба пройде??

  Це недостовірно, по-перше, алкоголізм хвороба хронічна, яка вимагає комплексного лікування, достатніх дозувань препаратів та періодичної профілактики, по-друге, не може бути склад на травах без смаку та кольору, по-третє, дозування по декілька крапель не можуть бути ефективними в лікуванні алкоголізму, якщо це препарат на травах, а не хімія. Про це ми даємо детальну інформацію на цій сторінці та в статтях рубрики  Алкоголизм

      Алкофарм краплі 200мл допоможе знизити вживання спиртного, зробити випивки рідшими та попередити запої. Головне, препарат, на відміну від інших крапель для лікування без відома(як Колме) сумісний с алкоголем та не викликає реакцій отруєння при взаємодії з алкоголем. Адже це небезпечно і при передозуванні, може призвести до тяжких наслідків для здоров'я замість одужання.

      Небажано та небезпечно застосування препаратів які викликають алергічні реакції в поєднанні з алкоголем таких, як Колме, Тетурам, Еспераль, Кукольник та ін. Тому що це не лікувальні препарати і вони не знижують тягу до алкоголю, не покращують стан нервової ситеми, що необхідно. Ці препарати тільки "лякають", формують негативний рефлекс на прийом алкоголю. Якщо їх застосовувати, то дуже обережно і не більш 3-5 днів, щоб переконати хворого відмовитися від алкоголю та почати курс лікування від залежності, тому що сам він не впоратється та через деякий час знову почне пити і з досвіду, навіть більше, адже ключова причина - тяга до алкоголю збережется і одним тільки страхом її не подолати (тому кодування часто буває неефективним). Необхідно виконання комплексної лікувальної програми.

    Алкофарм краплі покращують самопочуття хворого, одночасно зменшуючи тягу та потребу в алкоголі, поступово формують почуття відрази до алкоголю. 

Препарат ефективніше поєднувати з заспокійливим препаратом Седановом, якщо присутні тривожність та порушення сну. В такому випадку хворому пропонується свідомо пропити цей заспокійливий та снодійний препарат від нервів і для покращення сна. Седанов приймається після вечері та на ніч по 2 таблетки.

  Препарат на травах і тому має смак і запах. Його краще додавати в чай або в міцну каву та рідку їжу під виглядом спецій. Якщо можливо, застосовувати 3 рази в день по 1 чайной ложці (хоч би у вихідні). Якщо ні, то - уранці 1 чайна ложка, увечері - 2. Перед початком вживання, бажано спробувати на смак самим, що б це було природне.

   Застосовувати препарат необхідно 2-3 місяця до досягнення стійкого результата- зниження рівня пияцтва, формування почуття відрази до алкоголю та поліпшення загального самопочуття. Ефект дії препарату починає проявлятися через 3 тижні регулярного прийому. Далі, це профілактика - по декілька курсів на рік.

   див. Пам'ятка по лікуванню без відома

    Ось тоді буде більше тверезих пауз, коли Ви зможете м'яко (без скандалів і сварок) підштовхувати його до вирішення відмовитися від алкоголю і почати курс лікування та виконувати  «Програму як кинути пити»

Як переконати хворого відмовитися від алкоголю і пройти курс лікування див. статтю "Аргументи для відмови від алкоголю"

  Скажіть йому: просто спробуй на місяць відмовитися від алкоголю і пропити ці препарати і ти побачиш результат, а результатом буде хороше самопочуття і настрій, зовнішній вигляд без алкоголю. Він це побачить і відчує. Далі це треба продовжувати і закріплювати, і він вже буде в цьому сам заинтерисован.

   Коли Вам все-таки вдасться його переконати відмовитися від алкоголю і почати курс лікування свідомо, будуть потрібні препарати вже в пігулках, оскільки вони ефективніше в дозуваннях і зручніше в застосуванні (їх можна пити 3 рази в день, в т.ч. на роботі). Це Алкофарм №120

     Ось тоді Ви зможете використовувати методи, зазначені в пам'ятці «Як допомогти впоратися з залежністю» допомагаючи людині перемикатися на позитив в житті і стимулюючи його на виконання цієї програми. Це допоможе усунути одну з ключових причин залежності, яка описана в цій статті.

          Є ще ефективні способи переконання та аргументи, про які Ви можете дізнатися, зателефонувавши консультанту по тел. (068) 861-81-02, (099) 472-42-58

     Головне, потрібно зрозуміти, що лікування без відома хворого не є, по суті, лікуванням- це лише спроба знизити рівень залежності. Але, при цьому, зберігається і причина залежності і її наслідки.

     Тому, людина повинна усвідомити і визнати проблему алкогольної залежності та прийняти рішення від неї звільнитися, а для цього необхідна і програма лікування, і різні методи, і препарати.

 На місячний курс лікування надається знижка: 2 флакона Алкофарм - 580грн-60грн=520грн!

 На 2-х місячний курс лікування: 4 флакона Алкофарм 200мл знижка - 1160грн-180 грн=980грн! 

Для розуміння причин алкогольної залежності, її стадій і механізмів лікування рекомендуємо прочитати статті в рубриці Алкоголізм 

Алкоголізм- ознакі і стадії   Як допомогти близькій людині кинути пити    Пам'ятка людині, що кидає пити   ЯК ПРАВИЛЬНО ВИЙТИ ІЗ ЗАПОЮ


   Доставка препаратів по Україні здійснюється Новою поштою протягом 2-3 днів. При передоплаті на карту-вартість доставки буде 40-47грн. (Залежить від обсягу замовлення).  При оплаті препаратів у відділенні Нової пошти (накладений платіж) до вартості доставки додається 20грн і 2% від вартості замовлення.  Наприклад, Ви замовили 2 Алкофарма 200мл вартістю 520грн. В цьому випадку вартість доставки буде 43грн + 20грн + 11грн = 74грн.
Поділитися Залишити відгук
Алкофарм краплі 200мл

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший