• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Працюємо з 10.00 до 18.00
    Вихідний:
    субота, неділя

АЛКО-ГОН

  • На складі
  • 160 грн


Знижки

                                           


АЛКО-ГОН

120 таблеток

Інструкція

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

 АЛКО-ГОН - засіб від похмілля, новітня розробка українських наркологів. АЛКО-ГОН швидко очищує організм від алкогольних токсинів, полегшує похмільний синдром, зменшує негативний вплив алкоголю на усі системи організму, перериває та попереджує запої. Необхідний при запойному алкоголізмі.У складі препарату лікарська сировина високої якості, що зберігає в собі усю свою природну силу, завдяки спеціальній обробці за німецькими технологіями. Препарат виробляє ТОВ Фармаком м.Харьків- підприємство європейського рівня, що постачає продукцію у країни ЄЕС.

ФОРМИ ВИПУСКУ : пігулки 0,5 гр. у полімерних контейнерах по 120 шт.

СКЛАД: діоксид кремнію-90мг, глютамінова кислота-60мг, янтарна кислота-30мг, гліцин (амінооцтова  кислота) -60мг, м'ята перцева (трава) -30мг, магній-30мг, МКЦ, аеросил, лактоза.

ЗАГАЛЬНА ДІЯ:

- зв'язує і виводить з організму продукти розпаду алкоголю та метаболіти;

- скорочує час купірування абстинентного синдрому, знімає психічні і соматичні прояви похмільного синдрому;

- знижує токсичну дію алкоголю на організм;

- чинить дію антигіпоксії, антиоксидантную;

- захищає і відновлює клітини печінки;

- підвищує розумову і фізичну працездатність.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

- алкогольна інтоксикація;

- абстинентний синдром;

- хронічний алкоголізм (комплексна терапія);

-комплексна терапія хвороб печінки, особливо алкогольної етиології;

- інтоксикація організму токсичними речовинами різної природи.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ :

- для зменшення токсичної дії алкоголю : 3-4 пігулки за 30-60 хв. до вживання алкоголю і 3-4 пігулки впродовж 30 хв. після вживання алкоголю

або 6 пігулок впродовж 30 хв. після вживання алкоголю;

- при гострій алкогольній інтоксикації, алкогольному абстинентному синдромі : по 4-6 пігулок 3 рази на день за 30 хв. до їди. Курс прийому - 3-5 днів залежно від стану хворого. Увага, пігулки розжовувати і запивати 200мл води, а впродовж дня збільшити кількість вживаної води до 2-3 літрів;

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Вагітним і жінкам, що годують грудьми, дітям до 12 років. Індивідуальна непереносимість.

ПОБІЧНА ДІЯ:

При тривалому вживанні та великих дозах можливі алергічні реакції, замок.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ :

Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при відносній вологості повітря не більше 75.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ : 2 роки

 

АЛКОГОН - ДІЯ КОМПОНЕНТІВ ПРЕПАРАТУ.

Кремнію діоксид зв'язує і виводить з організму продукти розпаду алкоголю і метаболіти, ендогенні та екзогенні токсичні речовини різної природи, включаючи, патогенні бактерії та бактерійні токсини, антигени, алергени, лікарські препарати і отрути, солі важких металів, радіонукліди. Його ефективність в 2-3 вища, ніж у інших препаратів і в 60 разів вище, ніж у звичайного активованого вугілля. Ефективно знижує алкогольне токсичне навантаження на печінку і нирки. Важливо, що токсини виводяться зі збереженням нормальних компонентів флори і корисних речовин в кишечнику.

Амінооцтова кислота покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, чинить антидепресивну і седативну дію, зменшує психоемоційну напругу, агресивність і конфліктність, покращує настрій, полегшує засипання та нормалізує сон, підвищує розумову працездатність, зменшує вираженість вегето-судинних порушень. Гліцин прискорює обмін речовин і метаболізм, зв'язує ацетальдегід та швидко виводить його з крові.

 Не лише полегшує похмільний синдром, але й знижує патологічний потяг до алкоголю.

Глутамінова кислота сприяє нейтралізації та виведенню з організму аміаку, підвищує стійкість організму до гіпоксії, покращує мозковий метаболізм. Зменшує негативний вплив спиртних напоїв на нервову систему. Захищає і відновлює печінку завдяки антигіпоксичним, мембраностабілізізуючим та антіоксидантним властивостям.

Янтарна кислота сприяє швидкому виведенню токсичних компонентів з організму (особливо важливо при отруєнні етиловим спиртом), нормалізує роботу судин і серця, підвищує імунітет, а також насичує киснем клітини організму. Янтарна кислота - це природний антиоксидант, який бореться з вільними радикалами, уповільнює процеси старіння організму. Підвищує розумову і фізичну працездатність.

М'ята перцева має болезаспокійливі і судинорозширювальні властивості, нормалізує діяльність кишечника, сприяє відтоку жовчі, чинить зміцнюючу дію на клітини печінки, підвищує їх захисні функції, позбавляє від нудоти; Активізує виведення токсинів. Чинить седативну і заспокійливу дію на нервову систему, знімає стрес та почуття тривоги, сприяє глибокому і спокійному сну. Вбиває патогенні бактерії в ротовій порожнині та усуває неприємний запаху з роту.

Магний чинить протисудомну дію, зменшує головний біль, заповнює втрати магнію, викликані вживанням алкоголю, покращує роботу нервової системи, підтримує серце, підсилює сечогінний ефект.

    

  ГАРАНТІЇ 
   ЯКОСТІ

ВИРОБНИК

ТОВ "ФАРМАКОМ", Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

Не є лікарським засобом


                                             ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО!

 

Препарати комплексу доповнюють один одного по дії, що значно збільшує ефективність лікування


Ключовими та необхідними препаратами по лікуванню алкоголізма є "АЛКОФАРМ" і "СЕДАНОВ". Ці фітопрепарати необхідно регулярно приймати не менше ТРЬОХ  місяців. Алкофарм застосовується, як антидепресант, що знижує тягу до алкоголю, Седанов допомагає зняти стрес, розслабитися після роботи, нормалізувати сон. Після курсового прийому, можна зробити перерву і при необхідності (при появі тяги до спиртного) оперативно відновити прийом препаратів (дивись Пам'ятка людині, що кидає пити).

  При регулярних стресах на роботі, тривожності, порушеннях сну можливий більш тривалий прийом "СЕДАНОВА", залежно від самопочуття. Тому необхідно мати ці препарати в аптечці. Для того, що-б зменшити Ваші витрати на курсове лікування, компанія " Трави здоров'я" пропонує значні знижки на курсовий комплекс, дивись  "Система знижок". 


АЛКОГОН необхідний при запойному алкоголізму, як "швидка допомога". Попереджує та зупиняє запої.   САМОСТІЙНИЙ ВИХІД ІЗ ЗАПОЮ ВДОМА .


                     СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ КОМПЛЕКСУ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ ТА ЗАПОЄВ


АЛКОФАРМ 
перший місяць лікування приймається по 3 таблетки перед їжею 3 рази в день, другий і третій місяць - по 2 табл 3 рази в день.  Для профілактики залежності необхідно проходити курси 10-14 днів 3 рази на рік при перших проявах загострення хвороби.

СЕДАНОВ застосовується, як заспокійливий препарат при безсонні, тривожності, дратівливості після вечері 2 табл. та перед сном по 2-4 табл.

  При запійному алкоголізмі, коли хворий п'є запоями, щоб не піти в запій, необхідно приймати спеційний препарат АЛКОГОН 4-6 табл відразу після випивки та 4табл-на наступний ранок. При необхідності, можливо протягом наступного дня 2 прийоми по 4 табл. Препарат, як «швидка допомога», швидко протвережує і допомагає відновити контроль та зупинитися. Запоїв не буде.

При астенії, послабленні імунітету, занепаді розумової і фізичної працездатності, зниженні потенції додатково призначається фітопрепарат ТРИСИЛ

В цьому випадку разом з препаратом АЛКОФАРМ додатково приймається 1-2 таблетці ТРИСИЛА у ранці та в день.

   При поразках і хронічних розладах печінки, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю рекомендується пройти 2-х місячний курс фітопрепаратом ЛИВОТОН. Місячний курс бажано повторювати 3 рази в рік. ЛИВОТОН приймається 3 рази в день по 2-3 таблетці перед їжею.

  

      САМОСТІЙНИЙ ВИХІД ІЗ ЗАПОЮ ВДОМА 
Поділитися Залишити відгук
АЛКО-ГОН

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Супутні товари