• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Пн-Пт з 10.00 до 18.00
    Сб та Нд 10.00 до 16.00

Протитютюновий комплекс № 3 Нікотинекс + Седанов + Сорбін

  • Протитютюновий комплекс № 3  Нікотинекс + Седанов + Сорбін
  • На складі
  • 660 грн


Знижки

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО!


Фітопрепарати комплексу доповнюють по дії один одного, що значно збільшує ефективність лікування

                                                                                                                                                             

        СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ КОМПЛЕКСУ

 

 Фітопрепарат "НІКОТИНЕКС" застосовується для полегшення абстинентного синдрому і подолання наслідків тютюнокуріння, при відвиканні. Рекомендується розсмоктувати по 1 пігулці за бажання закурити протягом 3-х місяців, не менше 6, але не більше 15 пігулок на добу (див. інструкцію).

  При абстинентом синдромі можливі невротичні реакції, що супроводжуються занепокоєнням, роздратуванням, страхом, порушеннями снуВ цьому випадку рекомендується приймати фітопрепарат "СЕДАНОВ".  У перші дні відвикання рекомендується приймати по 1-2 пігулки 3-4 рази на день разом з препаратом "НІКОТИНЕКС".

  Увага, Седанов (див. інструкцію) не рекомендується приймати в робочий час, оскільки він може викликати зниження уваги, що може бути потенційне небезпечним при управлінні автомобілем і іншими пристроями.

  Для очищення організму від нікотину в перші дні відвикання застосовується фітосорбент "СОРБІН". Це значно полегшує процес відвикання. Сорбент застосовується впродовж перших двох тижнів по 2-4 пігулки 3 рази на день (див. інструкцію).

  Зміцнити імунітет і застрахуватися від гострих респіраторних захворювань, що часто виникають при синдромі відміни нікотину, допоможе фітопрепарат "ТРИСИЛ".  Важливо почати прийом препарату за 30-60 днів до "моменту кидання". Приймати по 1-2 пігулки вранці та вдень перед їжею  (див. інструкцію).

  У разі підвищеного апетиту, рекомендуємо фітопрепарат "ЛЕДІ ЛАЙТ", який не лише ефективно знижує апетит, але і покращує обмін речовин і сприяє схудненню. Препарат приймається за 20 хв перед їжею від 4 до 6 пігулок (див. інструкцію).
Поділитися Залишити відгук

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший