• (068) 861 81 02
  • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
  • dozdorovya@gmail.com
  • Пн-Пт з 10.00 до 18.00
    Сб та Нд 10.00 до 16.00

НЕЙРОСИЛ

  • На складі
  • 140 грн


Знижки

НЕЙРОСИЛ

                           120 таблеток

Інструкція

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

Переваги препарату: 1. Великий об'єм -120 табл. 2. Українська сертифікація та виробництво. 3. Перевірений діючий склад на травах.

НЕЙРОСИЛ покращує роботу усіх систем головного мозку, активізує пам'ять і розумову діяльність. Є засобом для попередження атеросклерозу, порушень мозкового кровообігу і інсульту, допомагає продовжити "молодість мозку".

Препарат застосовується більш 2 років і вже заслужив досить позитивних відгуків пацієнтів. Див вище ВІДГУКИ

У складі препарату лікарська сировина високої якості, що зберігає в собі усю свою природну силу, завдяки спеціальній обробці за німецькими технологіями. Препарат виробляє ТОВ Фармаком м.Харьків- підприємство європейського рівня, що постачає продукцію у країни ЄЕС.

ФОРМИ ВИПУСКУ:

пігулки 0,5 гр. у полімерних контейнерах по 120 шт.

СКЛАД:

комплекс лікарських трав: гінкго білоба (листя), родіола рожева (коріння), конюшина червона (трава), глід (плоди), глутамінова кислота, амінооцтова кислота, МКЦ, аеросил, лактоза.

ЗАГАЛЬНА ДІЯ:

- загальнозміцнююча, протисклеротична, антигипоксантна, антиоксидантна;

- судинорозширююча, гіпотензивна, капілярозміцнююча, венототонізуюча дія;

- покращує окислювально-відновні та енергетичні процеси в клітинах мозку;

- нормалізує внутрішньочерепний тиск;

- знижує рівень холестерину в крові;

- активізує пам'ять і розумову діяльність.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

- профілактика атеросклерозу, порушень мозкового кровообігу, інсультів;

- підвищена стомлюваність, зниження пам'яті;

- атеросклероз, порушення мозкового кровообігу;

- для поліпшення пам'яті при вікових змінах.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

По 2 пігулки 3 рази на день, за 30 хв до їжи, запиваючи 200мл. води. Останній прийом за 3 години до сну. Дітям, старше 12 років і підліткам - за рекомендацією лікаря. Курс прийому 30-60 днів. При необхідності, курс повторити 3-4 рази на рік.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Вагітним і жінкам, що годують грудьми, дітям до 12 років. Індивідуальна непереносимість.

ПОБІЧНА ДІЯ:

При підвищених дозуваннях можливі алергічні реакції, пов'язані з індивідуальною непереносимістю.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при відносній вологості повітря не більше 75%.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 2 роки

 

ДІЯ ЛІКАРСЬКИХ ТРАВ

Гінкго білоба покращує приплив крові до тканин та її відтік. Збільшує вміст кисню в крові. Багата киснем кров, омиваючи мозок, сприяє зміцненню пам'яті, покращує пізнавальну функцію. Тести, проведені в Німеччині, підтверджують поліпшення розумових здібностей і пам'яті при прийомі препаратів з гінкго білоба.

Родіола рожева застосовується в якості засобу, стимулюючого центральну нервову систему, при астенічних та неврастенічних станах, підвищеній стомлюваності, зниженій працездатності, вегето-судинній дистонії, при функціональних захворюваннях нервової системи, а також при імпотенції, знесиленні, перевтомі  та як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.

Конюшина червона нормалізує жировий обмін при атеросклерозі та знижує рівень холестерину. Біостимулюючі властивості конюшини пояснюються великим змістом янтарної кислоти, яка активізує обмін речовин, сприяє очищенню кровоносних судин і печінки, нормалізації обміну речовин, знижує рівень холестерину. Вона ефективна у профілактиці атеросклерозу і стенокардії сприяє зникненню запаморочення і шуму у вухах, нормалізує внутрішньочерепний та артеріальний тиск.

Глід покращує кровообіг судин мозку, знижує збудливість центральної нервової системи, посилює кровообіг в коронарних судинах, знімає розумову і фізичну втому. Глід знижує вміст протромбіну крові, що є профілактикою інсульту.

Глутамінова кислота грає роль медіатора з високою метаболічною активністю в головному мозку, стимулює окислювально-відновні процеси в головному мозку, обмін білків. Покращує мозковий метаболізм. Нормалізує обмін речовин, змінюючи функціональний стан нервової та ендокринної систем. Стимулює передачу збудження в синапсах ЦНС, сприяє нейтралізації та виведенню з організму аміаку, підвищує стійкість організму до гіпоксії.

Амінооцтова кислота ( гліцин) покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, чинить антидепресивну і седативну дію, зменшує психоемоційну напругу, агресивність і конфліктність, покращує настрій, полегшує засипання і нормалізує сон, підвищує розумову працездатність, зменшує вираженість вегетативно-судинних порушень.

 


ГАРАНТІЇ 
 ЯКОСТІ


ВИРОБНИК

ТОВ "ФАРМАКОМ", Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17

Схвалено МОЗ України ТУ У 15.8-2377206567-001-2003

Не є лікарським засобом


  ЗНИЖКИ ПЕНСІОНЕРАМ-10% 

Див. ПРОГРАМА ЗНИЖОК


ПРИЧИНЫ ИНФАРКТА И ИНСУЛЬТАЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЦЕ ВАЖЛИВО!


Фітопрепарати комплексу доповнюють по дії один одногощо значно збільшує ефективність лікування


               СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ КОМПЛЕКСУ

      Для попередження атеросклерозу, порушень мозкового кровообігу і інсульту рекомендується фітопрепарат "НЕЙРОСИЛ".  Препарат покращує роботу усіх систем головного мозку, активізує пам'ять і розумову діяльність. "Нейросил" допомагає продовжити "молодість мозку".  Фітопрепарат рекомендується застосовувати для профілактики 2-3 рази в день по 2 пігулки до їди(останній прийом за три години до сну). Курс прийому 30- 60 днів. Потім тижнева перерва і можна, при необхідності, відновити курс прийому. Рекомендується 3-4 курси в рік. За наявності хронічних захворювань, бажана попередня консультація у невропатолога. 

  Для літніх людей, а також при запамороченнях, слабкості, головних болях, підвищеному тиску Нейросил ефективніше доповнювати препаратом Кардіосил. Комплексний прийом виглядає таким чином: вранці 1 пігулка Кардіосила та 1 Нейросіла одночасно, вдень - 2 пігулки  Нейросила, перед сном - 2 пігулки  Кардіосила.
                  
      Для зниження ризику виникнення серцевих нападів та інфарктів і відвертання атеросклерозу, усім, кому за"40"рекомендується фітопрепарат  "КАРДІОСИЛ". "Кардіосил" покращує кровообіг і скорочувальну функцію міокарду,попереджає тромбоутворення, зміцнює стінки судин, сприяє нормалізації сердечного ритму, зниженню рівня холестерину.

  "Кардіосил" - ефективна заміна перпаратам на основі аспірину.

   Фітопрепарат рекомендується застосовувати для профілактики 2-3 рази в день по 2 пігулки до їди(останній прийом перед сном). Курс прийому 30- 60 днів. Потім тижнева перерва і можна, при необхідності, відновити курс прийому. Рекомендується 3-4 курси в рік. За наявності хронічних захворювань, бажана попередня консультація у кардіолога.

    При стресах, що супроводжуються  занепокоєнням, роздратуванням,  страхом, порушеннях сну  рекомендується  фітопрепарат " СЕДАНОВ".  Приймати СЕДАНОВ слідує в неробочий час - після вечері і перед сном по 2 пігулки.  При необхідності, у вихідні дні - по 1-2 пігулки 3 рази в день після  їжи.

   Доставка препаратів по Україні здійснюється Новою поштою протягом 2-3 днів. При передоплаті на карту-вартість доставки буде 40-45грн. (Залежить від обсягу замовлення). При оплаті препаратів у відділенні Нової пошти (накладений платіж) до вартості доставки додається 20грн і 2% від вартості замовлення. Наприклад, Ви замовили  Кардіосил та Нейросил  вартістю 280грн.  В цьому випадку вартість доставки буде 41грн + 20грн + 8грн = 69грн.  
Поділитися Залишити відгук
НЕЙРОСИЛ

* Все результаты индивидуальны и зависят от специфики каждого клиента

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший

Супутні товари