• (068) 861 81 02
 • (099) 472 42 58
зворотній дзвінок
 • dozdorovya@gmail.com
 • Пн-Пт з 10.00 до 18.00
  Сб та Нд 10.00 до 16.00

ЕКОЛОГІЧНО, БЕЗПЕЧНО

Дорогі друзі!


   Українська компанія "Трави здоров'я" пропонує вам свою продукцію, розроблену українськими вченими, вироблену на потужностях українського підприємства "Фармаком" м.Харків з лікарських трав зібраних в екологічно чистих регіонах України : Сумської, Івано-франківської, Житомирської, Закарпатської областей.
   Фітопрепарати пройшли усю необхідну перевірку СЭСУкраїни та ліцензовані Міністерством охорони здоров'я і Держстандартом України. Виробник ТОВ " Фармаком"окрім українських ліцензій має сертифікати за євростандартами ISO 22000; ISO 9001 і постачає продукцію в країни ЄЕС.    Підприємство має сучасне імпортне та вітчизняне устаткування, оригінальні технології, деякі зяких запатентовані як винаходи.

ВИРОБНИК ТОВ ВТФ "ФАРМАКОМ"


 • Український виробник, сертифікований за євростандартами ISO 22000; ISO 9001;
 • виробництво дієтичних добавок, спеціальних дієтичних добавок, косметичних засобів оздоровчого напряму;
 • власні виробничі площі, сертифіковані за стандартом якості ISO 22000: 2005;
 • сучасне імпортне та вітчизняне устаткування, оригінальні технології (деякі з яких запатентовані як винаходи);
 • розробка препаратів, що випускаються, спільно з провідними фармацевтичними розробниками України, а саме: Державний науковий центр лікарських засобів м.Харкова, Національний фармацевтичний університет України м. Харкова, Інститут фізіології ім. А.А.Богомольця НАН України м. Києва та ін.;
 • підтвердження ефективності та безпеки вироблюваних препаратів клінічними випробуваннями;

   На сьогодні ТОВ ВТФ "Фармаком" - найбільший в Україні виробник дієтичних добавок, високоякісних та високоефективних косметичних засобів оздоровчого напряму, спеціальних дієтичних добавок. Стратегічним напрямом компанії є розробка продукції з доведеною клінічною ефективністю.

   На всіх стадіях виробництва впроваджений багатоступінчастий рівень контролю - від етапу отримання сировини та перевірки його на відповідність нормативної документації до виробництва кінцевої продукції. Використання ефективних технологій і сучасного вигляду пакувальних матеріалів дозволяють продукції зберігати споживчі властивості впродовж тривалого часу.

   Продукція ТОВ ВТФ "Фармаком" представлена в Росії, Білорусі, Болгарії, Угорщині, Молдові, Придністров'ї, Литві, Латвії, Естонії, Туркменістані, Узбекистані, Киргизстані,Таджикистані, Грузії та Вірменії.